Kariéra

Kategorie

Příležitost

Špecialista - servisný pracovník Bankovej techniky

pozná peniaze, ako ich mnohí nepoznajú?

Máš záujem poznať bankovky a mince tak, ako ich mnohí nepoznajú?
Vedieť, ako sú peniaze chrané a ako ich dokážu špeciálne stroje spracovávať, t.z. počítať, overovať, triediť...

A popri tom spoznávať najnovšiu techniku, prístroje v oblasti spracovania bankoviek a mincí.
Dokázať týmto strojom porozumieť a vedieť ich udržiavať v chode.

Výzva, akú mnohí nedostávajú - špecialista - servisný pracovník bankovej  techniky!

Ak chceš byť len zamestnaný? - NEČÍTAJ ĎALEJ !!!!

Máš vzdelanie a /alebo prax a osvedčenie podľa § 21 alebo § 22 vyhlášky MPSVaR v elektrotechnike?
Si z regiónu Banská Bystrica?

Chceš byť hodnotený podľa svojich dosahovaných výsledkov?
Nebojíš sa vyjednávať a uzatvárať servisné príležitosti s veľkými zákazníkmi, ako sú bankové domy, vládne inštitúcie, ministerstvá, veľké obchodné reťazce ako aj retail, HoReCa, zmenárne... ?

Napíš nám a pošli CV: eurokontakt(at)eurokontakt.sk

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Programovanie, údržba, servis, konzultácie, inštalácie prístrojov bankovej techniky ako počítačky bankoviek, mincí, overovačov, multispektrálnych detektorov...
- Zabezpečenie opatrení na predchádzanie poruchám techniky
- Nastavovanie, kalibrácia techniky
- údržba a servis prístrojov , mechanických, elektrických a iných častí (preventívna a operatívna)
- realizácia požadovaných elektronických / elektrických úprav zariadení
- nastavovanie parametrov prístrojov a ich údržba
- komunikácia s dodávateľmi prístrojov a servisných prác
- objednávanie náhradných dielov
- inštalácia elektrických prístrojov u klienta
- diagnostika a odstránenie porúch
- vedenie evidencie v informačnom systéme
- aktívne získavanie zákaziek v rámci náplni práce
- príprava tovaru na expedíciu a správa skladu

Hodnotenie
Mzdový dekrét (základ + osobné hodnotenie + prémie) 700 - 1100€ mesačne - podľa plnenia plánovaných úloh

Priemerná hrubá mzda za mesiac za 2019 = 905,-€,

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
technické, elelktrikárske
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Vodičský preukaz B

Výhodou je:
Naši technici sú personálnou základňou pre vyššie manažérske pozície .
Ak máte ambície a schopnosti, kariérny rast je vo Vašich rukách.

Požadujeme:
- samostatnosť
- technické myslenie a cítenie
- organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
- zodpovednosť
- schopnosť a ochotu vzdelávať sa
- pokročilú znalosť ovládania počítača
- Chceme Vás informovať, že meriame výkony a podľa nich odmeňujeme. Možno sa to nezdá, ale takúto prácu nemusí zvládnuť každý.
- osvedčenie podľa § 21 alebo § 22 vyhlášky MPSVaR
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
eurOKontakt Banská Bystrica je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Od roku 1990 pôsobí na slovenskom a českom trhu ako distribútor svetových a európskych značiek v oblasti bankovej techniky, batožín a písacích potrieb.
Tri divízie spoločnosti ponúkajú zázemie, skúsenosti ako aj kontakty pre potenciálny úspech pre angažované a silné osobnosti.
Spolupráca s významnými partnermi v oblasti retailu (maloobchodu), bankových inštitúcií ako aj veľkých medzinárodných spoločností. Za posledná dva roky sme získali certifikát „Dôveryhodná firma“ ako aj „Pečať spoľahlivosti“.
Naše motto:

Od roku 1990 Váš spoľahlivý partner v podnikaní.

Plná (Desktop) verze