Kategorie
 
 
 
 
 
Počítání a ověřování bankovek

Počítačky, rátačky, spočítačky peněz patří k základnímu vybavení obchodníka či zpracovatele bankovek. No nezapomeňte při počítání bankovek i na jejich ověřování, zda jsou bankovky pravé? Důvěřujte zařízením testovanými v centrálních bankách a zapsaných do seznamu testovaných zařízení ECB.
Počítáte menší počty bankovek, postačí Vám i kusové počítačky jako Cash Tester BC 131 a BC 231 .
Chcete zvýšit produktivitu práce svých pracovníků a sčítat smíšené hodnoty bankovek a získat přehled o množství, hodnotách v jednotlivých nominálu, doporučujeme BC 141 , BC 241 , DORS 750 .
Pracujete s různými jmény a potřebujete i bankovky vytřídit? Vysoký komfort zpracování Vám nabízejí 2-poketové počítačky bankovek DORS 800 a DORS 820 , a Cash Tester rady BC 280 a BC 282 .
Pro zpracování hotovosti, banky, CIT nabízíme počítačky a třídičky Cummins Allison s možností třídění až do 17 poketov a kromě ověřování nabízejí i fuknce fitness - třídění podle opotřebení bankovek.

 
 

Cummins Allison JetScan iFX i100

Zaradené do zoznamu úspešne otestovaných zariadení na overovanie (ECB) 100 % testované Contact image senzor Infračervené žiarenie v oblasti 850nm Ultrafialové žiarenie vyvolávajúce fluorescenciu Displej - zobrazovacia jednotka Magneting testing
Hodnotová počítačka JetScan iFX i100
Kód:eok-jetscaniFX-i100
Výrobce:Cummins Allison
Dostupnost
Toto zboží není v současné době k dispozici.
Dostupnost: Nutná špecifikace /konfigurace přístorjr
0
Vaše cena: Zjistit cenu
Parametry
100% TestZařazené do seznamu úspěšně testovaných zařízení pro ověřování (ECB):100%
EUR100% testováno:50 Eur ES2
CISContact image senzor - ověřování bankovky na základě pořízení celého obrazu bankovky. Toto může být v různých spektrech světla.:patentovane senzory
IRInfračervené záření v oblasti 850nm na které reagují Metamerické barvy buď odražením nebo pohlcením tohoto záření. Na zobrazovací jednotce / senzoru je obrazec zobrazený buď jako infra černý nebo infra bílý.:senzory
UVUltrafialové záření vyvolávající fluorescenci:Senzory
DisplejDisplej - zobrazovací jednotka:farebný, dotykový
MG-mag.pigmentOvěřování magnetického pigmentu:MG
Rychlostrychlost počítání:600, 800, 1000, 1200 ks/min
Kapacita vstup. zásobníkuKapacita vstupního zásobníku:500 / 400
Kapacita vystup. zásobníkuKapacita výstupního zásobníku:200
Hmotnosthmotnost přístroje:9,0kg
RozměrRozměry přístroje:24 x 34 33 cm
ZárukaZáruka v měsících:24
Zdroj/Napájenízdroj napájení:230V

Cummins Allison JetScan iFX i100


Schnellere Verarbeitung mit niedrigeren Betriebskosten

Schnell Geld zählen: Mit dem JetScan iFX® i100 Series verarbeiten Sie Bargeld in einer in der Branche unübertroffene Geschwindigkeit von bis zu 1.200 Noten pro Minute und reduzieren so Ihre Betriebszeit, Handhabungsfehler und Transportkosten signifikant. Schnell Geld zählen – spart beim ersten Mal wertvolle Zeit bei der akkuraten Geldverarbeitung.

    Verarbeitung gemischter Noten– 20% schnellere Stückelung als Vergleichsmodelle – bis zu 1.200 gemischte Noten pro Minute – Schichten enden gleichzeitig.

    Registrierung der Seriennummer– Registriert Bilder von jeder Note von bis zu 1.200 Noten pro Minute für eine sehr effektive Rückverfolgung von Geldmitteln.

    Falschgelderkennung– Die zuverlässigste Falschgelderkennung in der Branche: patentierte Sensoren und Analysesoftware analysieren jede einzelne Note und sortieren Falschgeld aus, das andere nicht erkennen.

    Zukunftsfähiges Design– Leicht erweiterungsfähige Auswahlmodelle mit einem Software-Aktivierungsschlüssel für neue, verfügbare Funktionen.

    Leichte Bedienung– Veränderung der Verarbeitungsmodi durch Tastendruck auf einem intuitiven Farb-Touchscreen-Display. Optional werden nur die für den täglichen Betrieb benötigten Tasten angezeigt.

 


100%-ná úspešnosť v náročných testoch
Garantujeme vám že tento prístroj vyhovel v náročných testoch overovania pravých a falošných bankoviek v európskych bankách. Z toho dôvodu si môžete byť istí, že pri overovaní týmto prístrojom nepreberiete žiadny falzifikát.
Pre spoľahlivú a neprerušovanú prevádzku testera bankoviek, odporúčame prístroj (hlavne jeho senzory) pravidelne čistiť čistiacou sadou na čistenie bankovej techniky.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze