Kategorie
 
 
 
 
 
Počítání a ověřování bankovek

Počítačky, rátačky, spočítačky peněz patří k základnímu vybavení obchodníka či zpracovatele bankovek. No nezapomeňte při počítání bankovek i na jejich ověřování, zda jsou bankovky pravé? Důvěřujte zařízením testovanými v centrálních bankách a zapsaných do seznamu testovaných zařízení ECB.
Počítáte menší počty bankovek, postačí Vám i kusové počítačky jako Cash Tester BC 131 a BC 231 .
Chcete zvýšit produktivitu práce svých pracovníků a sčítat smíšené hodnoty bankovek a získat přehled o množství, hodnotách v jednotlivých nominálu, doporučujeme BC 141 , BC 241 , DORS 750 .
Pracujete s různými jmény a potřebujete i bankovky vytřídit? Vysoký komfort zpracování Vám nabízejí 2-poketové počítačky bankovek DORS 800 a DORS 820 , a Cash Tester rady BC 280 a BC 282 .
Pro zpracování hotovosti, banky, CIT nabízíme počítačky a třídičky Cummins Allison s možností třídění až do 17 poketov a kromě ověřování nabízejí i fuknce fitness - třídění podle opotřebení bankovek.

 
 

Cummins Allison JetScan iFX i400

Zaradené do zoznamu úspešne otestovaných zariadení na overovanie (ECB) 100 % testované Contact image senzor Infračervené žiarenie v oblasti 850nm Ultrafialové žiarenie vyvolávajúce fluorescenciu Displej - zobrazovacia jednotka Magneting testing
Multi pocketová počítačka, třídička JetScan iFX400 - Fitness, volitelný počet z 3.-17. zásobníků
Kód:eok-JetScan iFX i400
Výrobce:Cummins Allison
Dostupnost
Toto zboží není v současné době k dispozici.
Dostupnost: Nutná špecifikace /konfigurace přístorjr
0
Vaše cena: Zjistit cenu
Parametry
100% TestZařazené do seznamu úspěšně testovaných zařízení pro ověřování (ECB):100%
EUR100% testováno:50 Eur ES2
CISContact image senzor - ověřování bankovky na základě pořízení celého obrazu bankovky. Toto může být v různých spektrech světla.:multispektrální
3D-rozmerOvěřování 3. rozměrů bankovek (délka, výška, tloušťka):3D - fitness
IRInfračervené záření v oblasti 850nm na které reagují Metamerické barvy buď odražením nebo pohlcením tohoto záření. Na zobrazovací jednotce / senzoru je obrazec zobrazený buď jako infra černý nebo infra bílý.:Cela bankovka
UVUltrafialové záření vyvolávající fluorescenci:Senzory
DisplejDisplej - zobrazovací jednotka:20,3cm farebný, dotykový
MG-mag.pigmentOvěřování magnetického pigmentu:MG
Rychlostrychlost počítání:1000 ks/min
Kapacita vstup. zásobníkuKapacita vstupního zásobníku:800
Kapacita vystup. zásobníkuKapacita výstupního zásobníku:volitelné
Kapacita vytried. zásobníkuKapacita zásobníku vytříděných bankovek / mincí:volitelné
Hmotnosthmotnost přístroje:podla konfigurácie
RozměrRozměry přístroje:podľa konfigurácie
ZárukaZáruka v měsících:24
Zdroj/Napájenízdroj napájení:230V

Cummins Allison IFX i400


Rychlejší, menší, inteligentnější - a mimořádně výhodná

JetScan iFX i400 zvyšuje produktivitu každé organizace, která zpracovává střední a velké množství bankovek. 

    Konfigurovatelné třídící zásobníky (pockets) - jednoduše programovatelné zásobníky (Pockett) pro jednotlivé nominále, které se kompletně připraví na třídění a balíčkování. LED signalizace poskytuje informace o statusu zásobníku. Rychlé nastavení a změny nastavení podle potřeby. 

   Třídění Euro-bankovek podle Fitness - třídění podle Fitness je schopnost rozlišit a rozpoznat nečistoty, proděravění, roztržení, gekprehnuté nebo chybějící Rozy jakož i přelepeny bankovky lepicí páskou a zároveň nevytříděné bankovky počítat a ověřovat. 

    Nastavitelné vyřazovací zásobníky - Jeden nebo dva vyřazovací zásobníky pro vyřazené nebo podezřelé bankovky.

    Flexibilní systémová konfigurace - JetScan iFX i400 je modulární konfigorovateľný od 3. po 9 zásobníků vertikánel nebo od 5 do 17 zásobníků horizontálně, čímž získáte absolutní kontrolu na celým zařízením. 

    Vysokorychlostní zpracování - zpracování až do 1.000 bankovek za minutu a nízký počet zastavení (Stop) umožňuje  vysokou propustnost systému.

    Patentovaná technologie rozpoznávání obrazů - představuje nové metody při verifikaci pravosti a nízkou míru vyřazování bankovek. Patentované senzory a analytický software analyzují každou bankovku a odhalují padělky, čímž nedisponují jiná zařízení.

   Jednoduchá korekce ucpání - řeší problémy ucpání rychle a jednoduše v nízkým vlivem na zpracování. Přístup na celé trase pohybu bankovky z přední strany přístroje a jednoduché pokyny na uživatelském displeji. 

   Kontinuláne doplňování do vstupního zásobníku - automatické, kontunuálne doplňování bankovek do zásobníku s kapacitou až do 800 bankovek.

   Zdvojené počítání - přesnost počítání je ověřována zdvojeným počítáním na přepravní dráze při transportu bankovek.

    Flexibilita  - Z, eny Zpracovatelský nastavení jsou realizovány jednoduchým stisknutím tlačítka na dotykovém 8 '' palcovém barevném displeji. Nabízíme i možnost zobrazení pouze těch tlačítek, Kotri jsou potřebné pro běžný provoz.

    Životaschopnou design - možnost aktivace modulů pomocí softwarové klíče o nové, dostupné funkce. 100% -ní úspěšnost v náročných testech

Garantujeme vám že tento přístroj vyhověl v náročných testech ověřování pravých a padělaných bankovek v evropských bankách. Z toho důvodu si můžete být jisti, že při ověřování tímto přístrojem nepřijímá žádný padělek.

Pro spolehlivou a nepřerušovaný provoz testeru bankovek, doporučujeme přístroj (zejména jeho senzory) pravidelně čistit čisticí sadou na čištění bankovní techniky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze