Proč nakupovat právě u nás?

Kategorie
 
 
 
 
 

Proč nakupovat právě u nás?

Dlouholeté zkušenosti

Společnost eurOKontakt, která provozuje internetový obchod inbag.sk, působí na trhu 1990 a v roce 1992 se transformovala na spol. s ro
V roce 1998 byla založena naše společnost C & B Consulting v České republice.
Naše dlouholeté zkušenosti a spojení s mladými a výkonnými kolegami jsou zárukou stabilního partnerství pro vašepodnikání.

Kvalitní zboží

Bankovní technika, přístroje na expertní ověřování, které máme v nabídce, nakupujeme přímo a výhradně od kvalitních a prověřených výrobců, nabízejících vynikající kvalitu za adekvátní ceny.
Některé produkty v našem portfóliu na základě Vašich námětů upravujeme ve výrobě, čímž se snažíme nabídnout přiměřenou kvalitu, která odpovídá přiměřené ceně a požadavkům používatelů.

Naše společnost a někteří pracovníci jsou zařazeni do týmů ECB-partnership, BEMS2, což garantuje, že se dostáváme k důležitým informacím, které můžeme ověřovat ve velkém časovém předstihu a nabízet Vám obstály a služby.

Kvalitní služby

S naší společností se vám nemůže stát, že se nebudete mít na koho obrátit při otázkách nebo problémech s používáním zakoupeného zboží nebo služby.
Poskytujeme komplexní servis.

Naše společnost (i někteří pracovníci) je zařazena mezi pověřené společnosti na realizaci certifikovaných školení O rozpoznávání pravých a platných platidel s oprávnění vydávat certifikáty tak na Slovensku (NBS) jako i  České republice (ČNB) .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze