Servis

Kategorie
 
 
 
 
 

Společnost C&B Consulting sro zajišťuje komplexní a hlavně autorizovaný a certifikovaný servis na celý sortiment, který nabízíme našim klientům. Naši technici jsou zaškolení výrobcem, disponujeme originálními nadradnými díly, softwarem jakož i příslušnou servisní technikou. Technici mají proškolení ze zákona zákona č. 124/2006 Sb o bezpečnosti a ochraně zdraví práce ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 508/2009 Sb ve znění pozdějších předpisů.  

Jaké služby nabízíme:

Záruční a pozáruční servis

Na všechny námi dodávané zařízení poskytujeme certifikovaný servis. Záruční servis poskytujeme ve smyslu výrobní dokumentace. Originální náhradní díly jsou zaručeny výrobcem.

KTS - komplexními Technická Péče (profylacia)

Výrobce doporučuje provádět pravidelnou profylaktickou prohlídku spojenou s vyčištěním zařízení každé 3 - 4 měsíce. Interval závisí na množství zpracovávaných bankovek, mincí nebo jiných cenin (např: žetonů, straveni, kuponů ....). Dodržováním pravidelné profylaktické prohlídky prodlužujete životnost svého přístroje a současně se snižuje riziko vážného poškození vašeho přístroje.

Up- date / aktualizace SW

O dostupnosti aktualizace (např. Nově emitované bankovky - Euro ES2) na Vaše zařízení se můžete informovat na servisním středisku a níže uvedených kontaktech.

Aktualizace provádíme u Nás na servisním středisku, přímo u zákazníka nebo prostřednictvím SD karty.

Aktualizace na servisním středisku:
  • aktualizaci na servisním středisku je možné provádět na počkání (max: 10ks), v případě doručení poštou nebo kurýrem odesíláme ještě v den doručení (max: 10ks), v ostatních případech v následujících pracovních dnech.

  • Při aktualizac na servisním středisku je prováděna také profylaktická prohlídka zařízení.

Aktualizace přímo u zákazníka:
  • po dohodě se zákazníkem je možné vycestovat na místo určení kde BDU shromážděné přístroje (min: 20ks), doprava technika je zpoplatněna.

  • Při aktualizaci u zákazníka je pouze prováděna aktualizace a pročištění přístroje

Aktualizace pomocí SD karty:
  • tato aktualizace je možná jen u zařízení podporující tuto funkci

  • aktualizace je vázána k sériové číslo přístroje

  • pro aktualizaci pomocí SD kary kontaktujte servisní středisko kde Vám podle sériového čísla Vašeho zařízení připravíme SD kartu.

 

Informace o cenách a objednávky na:

Vladimír Handlovský servis, technická podpora servis@cbconsulting.cz +421 48 4710551
Vojtech Benko obchodný manažér vbenko@cbconsulting.cz +420 776 701 657

 
 

Všeobecné provozní podmínky pro bankovní techniku:

Podrobné informácie k prevádzkovým podmienkam pre bankovú techniku
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze